online rezervačný systém pre služby

Pre všetkých poskytovateľov služieb ako sú kaderníctva, kozmetické salóny, manikúry, pedikúry, masérske salóny, rehabilitačné kliniky, fyzioterapeutov, autoservisy, escape roomy, dentálne kliniky, psie salóny a mnohé iné zariadenia v oblasti služieb. Systém šetrí zákazníkom čas, pomáha im zvyšovať zisky a mať väčší prehľad nad svojím podnikaním.

Hlavné výhody

Zvýšte zisky prevádzky väčšou kontrolou nad celým podnikaním

Rezervačný systém Vám pomôže získať väčší prehľad o tržbách, najvyťaženejších pracovníkoch, najžiadanejších službách a najobľúbenejších časoch.

Z e-mailových hodnotení od klientov sa dozviete ako boli spokojní so službou.
SMS pripomienky zase zabezpečia, aby klienti skutočne prišli na dohodnutý termín a aby ste vy nestrácali peniaze.

80% ľudí vyhľadáva informácie o službách online

Nechajte klientov zarezervovať sa 24/7 online na časy, ktoré máte dostupné a práve vtedy, keď to potrebujú.
Čas bude pracovať pre Vás.

Už žiadne telefonáty, ktoré nemôžete zdvihnúť. Odbremeňte sa o časť svojej práce. Nastavte si dostupné termíny a nechajte klienta, aby si vybral.

Budujte si priateľské vzťahy so svojimi zákazníkmi

Štítky VIP klient, problémový klient, ako aj poznámky v karte zákazníka umožnia poskytovať 100% osobný prístup.

Budete si pamätať dôležité informácie o svojich klientoch, napr. aké procedúry ste použili, ako ste klienta diagnostikovali, kedy a kde bol na dovolenke, ako sa volá domáci maznáčik klientky…

Všetky rezervácie v prehľadnom kalendári

Kontrolujte, riaďte, delegujte…

Úspešné riadenie začína perfektným poznaním svojho podnikania. Bookio Vám umožňuje vidieť všetky rezervácie v prehľadnom online rezervačnom kalendári. Nikdy sa Vám už nestane, že budete mať rezerváciu dvoch osôb na jeden čas a Vaši zákazníci budú nespokojní, alebo nebudete vedieť, koľko zákazníkov majú obslúžiť Vaši pracovníci. Majte svoje podnikanie pod kontrolou.

Pripomenutie termínu

Už žiadne stratené peniaze kvôli nedbalým klientom.

Mobily máme so sebou už skoro všade a stále. Vďaka upozorneniam nezabúdame na narodeniny alebo si uvedomíme upomienku k platbe. Bookio. posiela e-mailové potvrdenie o rezervácii, ako aj sms alebo email pripomienku pred dohodnutým termínom. Vďaka tomu sa Vám už nestane, že klient na dohodnutý termín nepríde a vy prídete o peniaze.

Rezervácia zákazníkom 24/7

Buďte k dispozícii aj keď nemôžete zdvihnúť telefón.

Vaša rezervačná kniha zostáva dostupná pre záujemcov o vaše služby aj vtedy, kedy je prevádzka zatvorená. Určite to ocenia zákazníci, ktorí si po večeroch vybavujú záležitosti, na ktoré im počas pracovného dňa nezostal čas. Poznáme to asi všetci, odkladáme návštevu, pretože zabúdame alebo nestíhame zavolať a objednať sa. Nenúťte klientov objednávať sa len vo vašej pracovnej dobe, dajte im slobodu, za ktorú vás budú milovať!

Platené rezervácie

Vážte si svoj čas

Už nemusíte mať obavu, že sa klient rezervuje na drahú
alebo časovo náročnú službu a nedostaví sa. Pri každej ponúkanej službe si viete zvlášť zapnúť platbu vopred. Rezervácia sa zákazníkovi potvrdí automaticky až po uhradení.
Naša platobná brána poskytuje viac platobných možností (Cardpay, Tatrapay, Sporopay, Vubay).

Predaj poukážok

Príjemné prekvapenia potešia každého

S Bookiom si jednoducho vytvoríte aj sami darčekové poukážky alebo poukážky na vstup. Bez starostí o grafiku, tlač či ich zapisovanie do tabuľky. Navyše všetky informácie o ich predaji a využití budete mať priamo vo vašom manažérskom profile – Bookio poukážky aj automaticky overí. Hostia si ich zakúpia online priamo z vášho webu, zaplatia online a poukážky im prídu ihneď obratom do emailu. Nemusia si pre ne chodiť, platiť hotovosťou, a dbať na to, aby papierovú poukážku nestratili.

Prehľady a štatistiky

Pomoc pri rozhodnutiach.

Chcete mať pri rozhodovaní o Vašom podnikaní viac informácií? Pomocou štatistík zistíte, ktorá služba je najviac objednávaná, ktorý pracovník najviac vyťažený, ako aj kto Vám priniesol najvyššie zisky. Tiež budete poznať presnú skladbu stálych verzus nových zákazníkov, viete efektívnejšie pracovať s vyťaženosťou zariadenia, kalkulovať s najžiadanejšou službou alebo otváracou dobou.

Zbieranie informácií o zákazníkoch

Budujte vzťahy ako Jamie Oliver.

Každou rezerváciou získavate aj kontakt na svojho zákazníka. Kontakty sa Vám zbierajú na jednom mieste a následne ich viete použiť na newslettre o novinkách, ako aj na upevňovanie vzťahu s klientmi. Zároveň si rezervačná kniha pamätá, akú službu ste klientovi poskytli, či je VIP zákazník, problémový klient poprípade ako sa volá domáci maznáčik klientky. S týmito informáciami sa stane každý zákazník stálym zákazníkom.

Spätná väzba od zákazníkov

Zrkadlo Vášho podnikania

Neviete ako Vás vnímajú Vaši zákazníci?
Sú spokojní s Vašim novým pracovníkom alebo nie? Zmeňte to! Vďaka Bookio máte od nich spätnú väzbu po každej návšteve, ktorá Vám pomôže sa zlepšovať v ponúkaných službách
a posúvať Vaše podnikanie dopredu.

Podpora a pomoc na diaľku

Všetky naše služby majú podporu 24 hodín/7 dní v týždni a v každej kritickej situácii sme pripravení pomôcť. Pred spustením ostrej prevádzky systému ponúkame školenie zamestnancov a testovacie rozhranie pre skúšobné rezervácie, príjemky, vystavenia účtov a pod. Ďalšie používanie systému je prehľadné a intuitívne.

Kontaktné údaje

Email

info@onepos.sk

Backoffice

Vajnorská 1347/137
83104 Bratislava

Otváracie hodiny

Pon: 09:00 – 16:00
Uto: 09:00 – 16:00
Str: 09:00 – 16:00
Štv: 09:00 – 16:00
Pia: 09:00 – 16:00

Máte záujem o rezervačný systém? Napíšte nám.